Başöğretmen Ortaokulunda Sular Durulmuyor

Başöğretmen Ortaokulunda Sular Durulmuyor
Advert

Kilimlide geçtiğimiz günlerde meydana gelen okuldaki taciz olayın ardından okula sular durulmak bilmiyor.

 

Taciz olayı ile ilgili hiç bir gelişme olmazken sanki konu bir anda unutuldu sanılıyor ancak unutmadık ve unutturmayacağız. Taciz olayı ile birlikte okul müdürü hakkında gelen ideler artık yenilir yutulur cinsten değil.

 

Yaptığımız haberi sosyal medyada paylaştıktan sonra haberin altına  gelen idealarla durulmadı ortalık daha sonra gazetemize gelen idealar yenilir yutulur cinsten olmadığı gözler önüne serildi.

 

Okul müdürü hakkında bir çok şikayet geldi ancak okul müdürü buranın bir eğitim yuvası olduğunu unuttuğu görülmektedir. öğrenciler arasında ayrım yaptığı, velilerle sürekli bir tartışma ve kavga işersinde olduğu okulun kendi hükümdarlığının sürdüğü yermiş gibi göstermeye çalışması veliler tarafından tepkilere neden olduğu görülmektedir.

 

Sayın okul müdürümüz hakkında bunca idea kilimlide konuşuluyorken veliler tarafından bunca tepki varken neden hala gerekli incelemeler başlatılmıyor.

 

Başta Kilimli Milli eğitim müdürü Muzaffer Yıldır olmak üzere sayın kaymakam Nevzat Taştan, Zonguldak Valiliği ve Zonguldak il milli eğitim müdürünü göreve davet ediyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX