Tacizciye Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Tacizciye Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Advert

Geçtiğimiz günlerde Kilimli Başöğretmen Şükrü Yavuz ortaokulunda meydana gelen taciz olayının ardından okul velileri ve Kilimli halkı tarafından tepkiler çığ gibi büyüyor.

 

Velilerin telefon konuşmaları yakalaması üzerine olayı kilimli karakoluna giderek şikayetçi olunduktan sonra %50 raporu olduğu öğrenilen tacizci şahıs adliye tarafından serbest bırakıldı.

                      

Yaptığımız haber üzerine Kilimlide tepkiler çığ gibi büyüme başladı. Her raporu olan serbest mi kalacak bu kadar basit mi yarın bu tacizci şahsın başka bir çocuğa bir şeyler yapmayacağının garantisi varmı elini kolunu sallayarak gezmeye devam ediyor.

 

Tacizci şahıs'a yarın birileri çıkar yakaladığı yerde tepkisini gösterdiğinde suçlumu olacak o zaman herkesin vicdanı var herkesin evladı var tüm yetkililerin acil olarak konuya el atması gerektiğini yoksa konunun başka mecralara sıçrayacağını dile getiriyorlar.

 

Kilimli Haber olarak konunun en başından itibaren takipçisi olduk olmaya devam edeceğiz. Başta Cumhuriyet Başsavcılığı, Zonguldak Valiliği, Kilimli Kaymakamlığını göreve davet ediyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX