Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 11:33
 
Türkmen ve Altun Bayramda Sokaktalar
Türkmen ve Altun Bayramda Sokaktalar
GÜNDEM Haberi


 

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen vatandaşların bayramını kutladı.

 

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ile birlikte Bayramın ilk gününde saat 14.00 ile 20.00 arasında sokağa çıkma izni verilen mahallelerde 65 yaş üstü vatandaşları ziyaret ederek bayramını kutladılar onlara ikramda bulundu.

 

Vatandaşlar ziyaretlerden oldukça memnun kaldılar. Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun yaptığı açıklamada, "Öncelikle kıymetli Kilimlili hemşehrilerimin bu mübarek ramazan bayramını kutluyorum. Biraz burukta olsa eşimize dostumuza gidemesek te, büyüklerimizin elerinden öpemesek te, küçüklerimizin gözlerinden öpüp sarılamasak ta  kutladığımız bir bayram oldu.

 

İnşallah bu Pandemiyi en kısa zamanda  atlattıktan sora çok daha samimi bir bayramda tekrar vatandaşlarımızla sevdiklerimizle bulaşacağız. Bugün 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağında serbestçe gezebilmeleri için bir gündü. Öncelikle saygıdeğer  büyüklerimizin bu süreçte yaklaşık 2 ayı aşkın bir sürede gösterdikleri sabır için ben kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 

Evlerinde çok sıkıldılar maalesef. Bugün her zamanbayramlarda küçükler onların yanlarına giderlerdi evlerinde olurlardı ve fırsat bilerek bugün sokağa çıktılar biz onların yanına gittik. Bir çok mahallemizde, sokaklarda onların yanına giderek ellerinden öpemesek te onların bayramını kutladık, küçük ikramlarda bulunduk, yüzlerinde ufakta olsa bir tebessüm yaratabildiysek ne mutlu bize. Şu anda bizde bundan daha büyük bir mutluluk yok. Hepsine çok teşekkür ediyorum ve tüm  Kilimli halkının bayramını tebrik ediyorum." dedi.  

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: turkmen-ve-altun-bayramda-sokaktalar
Yorumlar
Anketler
Kilimli Belediye Başkanını Başarılı Buluyormusunuz ?
Öne Çıkanlar
Arşiv
Haber Yazılımı