Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 11:33
 
LGS İÇİN MASKE HAZIRLIKLARI..
LGS İÇİN MASKE HAZIRLIKLARI..
GÜNDEM Haberi


Zonguldak Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi, 2O Haziran tarihinde il ve ilçelerde LGS sınavında görevli öğretmenler için siperlik maske yapımı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Corona virüs salgını tedbirleri kapsamında 3D yazıcıları ile 2 bin yüz koruyucu siperlik  maske yapımı ile büyük başarıya imza atan Zonguldak Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi bugüne kadar 3 binin üzerinde siperlik  maske yapıldı. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite Hastanesine, Zonguldak Emniyet Müdürlüğüne ve İl Sağlık Müdürlüğünün yüz koruyucu siperlik  maske ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan  Zonguldak Bilim ve Sanat Merkezi çalışanları, 2O Haziran tarihinde il ve ilçelerde LGS sınavında görevli öğretmenler için  1280 yüz koruyucu siperlik  maske yapımı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Merkez Müdürü Muharrem ÇİVİCİOĞLU bu süreçte bize destek veren Özel Eğitim Daire Başkanlığına ve Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti. Bu zorlu süreçte merkezimiz devletimiz için elinden gelen gayreti göstermeye devam edecektir dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: lgs-icin-maske-hazirliklari
Yorumlar
Anketler
Kilimli Belediye Başkanını Başarılı Buluyormusunuz ?
Öne Çıkanlar
Arşiv
Haber Yazılımı