Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 11:33
 
Kargidan Mutlu Bayramlar Diledi
Kargidan Mutlu Bayramlar Diledi
GÜNDEM Haberi


Kilimli'nin tanınmış işadamlarından ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Kilimli Belediye Başkan adayı olan Erdinç Kargidan Ramazan Bayramı'nı kutladı. 

 

Kilimli, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlayan Kargidan, Ramazan Bayramı'nın gelecek güzel günlerin habercisi olmasını diledi.

 

Pandemi nedeniyle psikolojik olarak ve ekonomik olarak yıpranan toplumumuzun bu kara günlerden bir an önce kurtulmasını ümit ettiğini belirten Kargidan, "Evimizde geçireceğimiz Ramazan Bayramı inşallah gelecek güzel günlerin habercisi olsun. Bu bayramı hep beraber evde geçirelim ama bayram sonrası inşallah normal hayata dönüşümüz kısa sürede olur.

 

Ekonomik olarak ve psikolojik olarak yıpranan toplumumuz Bayramı evde geçirmek zorunda olduğu için biliyorum ki çok üzülmektedir. Ama millet olarak bu süreci atlatmak için mücadele veriyoruz.

 

Sürecin sonunda eskiden olduğu gibi bayramları birlikte kutladığımız günlere en kısa sürede ulaşacağımıza inanıyor, Bayramınızı içtenlikle kutluyorum" dedi. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: kargidan-mutlu-bayramlar-diledi
Yorumlar
Anketler
Kilimli Belediye Başkanını Başarılı Buluyormusunuz ?
Öne Çıkanlar
Arşiv
Haber Yazılımı